Pozvánka na REVIVAL NIGHT Čadca 2017

Mesto Čadca a Dom kultúry v Čadci pozýva priaznivcov dobrej hudby a zábavy na 7. ročník podujatia REVIVAL NIGHT. V piatok 25. augusta od 18.00 hod. na Matičnom námestí ponúkneme opäť to najlepšie, čo nám slovenská i česká revivalova alebo tribute scéna ponúka. Predstavia sa štyri kapely. GREEN DAY Tribute z Bratislavy sú vernou  kópiou slávnej americkej punk rockovej legendy – vizuálne, ale aj herne nám predstavia ich najväčšie hity a pripravia publikum aj na výber toho najlepšieho od českej skupiny LUCIE. Až z Prahy k nám príde štvorica skúsených hudobníkov predstaviť nesmrteľné hity skupín Lucie a Wanastowi Vjecy. V hlavnom hracom čase nemôže vystupovať nik iný ako ELÁN. Samozrejme, máme na mysli ich dlhoročnú revivalovu variantu Elán Tribute z Bratislavy. Hovorí sa o nich, že za originálom v ničom nezaostávajú, a tak veríme, že bude spievať celé námestie. Záver Čadčianskej revivalovej noci bude patriť heavy metalovej legende IRON MAIDEN. Ich veľkí obdivovatelia MAIDEN TRIBUTE z Komárna svoju veľkú lásku a obdiv k tejto kapele dotiahli takmer k dokonalosti. Veríme, že do Čadce prídu aj s Eddiem – maskotom slávnych IRON MAIDEN.

V soboru a nedeľu vás pozývame aj na bohatý program tradičného Bartolomejského hodového jarmoku. Veríme, že sa vydarí aj počasie. Príďte medzi nás a prežite s nami tri dni dobrej hudby, skvelej zábavy, príjemných stretnutí a rodinnej atmosféry.

Plagát k podujatiu