Pozvánka na Vianočný benefičný koncert

Vianočné sviatky sú predo dvermi a my sme pre vás opätovne pripravili Vianočný benefičný koncert. Tento koncert už má v našom meste tradíciu a spoločne s Novoročným trojkráľovým koncertom patrí k najobľúbenejším hudobným podujatiam, ktoré pripravujú Mesto Čadca a Dom kultúry v Čadci v rámci cyklu Kysucké Vianoce v Čadci. Koncert je na programe v nedeľu 16. decembra 2018 o 16.30 hod. v kostole sv. Bartolomeja v Čadci. Pod taktovkou dirigenta Jána Procházku sa predstavia členovia Kysuckého komorného orchestra, MSZ Kysuca a speváckeho zboru Coro Laudamus z Piešťan. V programe zaznie Pastorále od Pavla Procházku a známe vianočné koledy a piesne.

Vstup na koncert je voľný, je určený širokej verejnosti. Podľa svojej vôle môžete prispieť a v rámci charitatívnej zbierky prostredníctvom centra Náruč podporiť deti zo sociálne slabších rodín v Čadci. Zbierka sa koná pod záštitou p. Evy Gurovej, manželky primátora a prebieha aj počas ďalších predvianočných podujatí. Veríme, že program koncertu vnesie do vašich sŕdc radosť a lásku a bude duchovným obohatením nadchádzajúcich Vianočných sviatkov. Srdečne vás pozývame.

Garantmi koncertu sú Mesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a Rímsko-katolícka farnosť sv. Bartolomeja Čadca  - mesto.