Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím

Kultúrne podujatia

18. 05. 2017 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

RODINNÝ PRIEVAN

Súčasná komédia načiera do rodinných vzťahov a vynáša na povrch rôzne situácie. Je tu matka, ktorá má pravdu aj vtedy, keď ju nemá, no sú tu predovšetkým traja muži a tri ženy, čo nikdy neveští nič dobré...Overené francúzske dielo si uchováva francúzsky šarm a dáva mu naviac slovenský prínos v podobe „klapiek na očiach“, ktorými budú postavy obdarené a prináša mikroskopický náhľad do života jednej rodiny, ktorá je "postihnutá" tým najkrajším spôsobom.

Kúpiť lístok

10. 09. 2017 19:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

FRANTIŠEK Z ASSISI

Ide o strhujúce moderné divadlo s veľkolepou scénickou, kostýmovou a dizajnovou výpravou. Je to príbeh lásky, viery a odhodlania zo života človeka, ktorý bol obdarený obrovskou charizmou a svojím životom sa stal príkladom pre celé generácie. Tvorcami sú renomovaní slovenskí autori, ktorí často i s humorom, ale predovšetkým s úctou mapujú v dynamickom deji dôležité okamihy života najznámejšieho a najobľúbenejšieho svätca. Muzikál je syntézou výbornej hudby hitmejkra Gaba Dušíka, plnej emócií a chytľavých melódií, bravúrnej choreografie Jara Moravčíka , silného a emotívneho príbehu z pera Martina Kákoša a výstižných textov Martina Sarvaša. To všetko je zárukou silného a nevšedného zážitku. V postave Františka exceluje charizmatický Zdeněk KLUSÁK, v postave Kláry s bravúrnym speváckym vybavením a precíteným hereckým kumštom Janka LIESKOVSKÁ. Lukáš ADAMEC v postave čierneho rytiera srší energiou. Skvelé herecké a spevácke výkony Karola ČÁLIKA , Jolany FERENCOVEJ, Tomáša HÁBU posúvajú muzikál na svetovú úroveň. FRANTIŠEK Z ASSISI je muzikálom, ktorý môže smelo konkurovať najlepším českým dielam, ako sú DRACULA a JOHANKA Z ARKU.

Kúpiť lístok

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk