Rozlúčili sa s letnou sezónou

Mesto

V sobotu 31. augusta čadčianske kúpalisko žilo viacerými zaujímavými podujatiami.

Posledný augustový deň sa niesol v znamení hudby, hier, tanca a dobrej nálady. Od samého rána sa najmenším venovali animátorky, ktoré mali pre deti pripravené rôzne hry. Prišli aj chlapci zo Street Wourkout Kysuce, nechýbal Dominik Klimek, ktorý naše mesto reprezentuje s neuveriteľnými výkonmi aj za hranicami štátu.

Až do poobedňajších hodín sa staral o hudobnú produkciu Rado Nekoranec. Neskôr ho prestriedali zumbáčky pod vedením Veroniky Mrázovej, ktoré zapojili do tanca a cvičenia všetkých záujemcov. No a podvečer už patrila plocha pri kúpalisku skupine Everlong na čele s frontmanom Adamom Urbanom. Žiaľ pre nepriazeň počasie sa koncert musel zrušiť. No počas celého dňa na kúpalisku panovala dobrá letná nálada.