Mesto Čadca ďakuje dobrým ľuďom

Mesto

Na sklonku minulého roka (13. decembra 2020) sa nám vďaka čiastočne uvoľneným opatreniam podarilo zorganizovať tradičný Vianočný benefičný koncert. Koncert sa uskutočnil v kostole sv. Bartolomeja v podaní vynikajúceho sláčikového kvarteta Adventure Strings zo Žiliny. Radosť sme mali nielen z krásnej hudby a sviatočnej priateľskej atmosféry, ale aj z čiastky, ktorou prispeli návštevníci koncertu vo forme dobrovoľného vstupného. Jeho výška bola 258 eur.

Mesto Čadca zakúpilo v tejto hodnote vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu čističku vzduchu pre Viacúčelové zariadenie pre seniorov v Čadci. Súčasťou prístroja so 7-stupňovým čistením vzduchu je aj ionizátor, UV lampa, antivírusový filter, automatický režim čistenia, svetelná indikácia znečistenia, WIFI ovládanie i diaľkové ovládanie.

Veríme, že tento prístroj spríjemní a najmä vo zvýšenej miere ochráni klientov tohto mestského zariadenia. Mesto Čadca a organizátori koncertu ďakujú všetkým dobrým ľuďom, ktorí prispeli na skvalitnenie života našich starších spoluobčanov.

Čistička vzduchu