Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Matičné námestie zaplnili tisíce ľudí

Publikované: 04. 07. 2011 13:27

Kto veril, že sa počasie umúdri, kto už niekedy zažil a chcel opäť zažiť, niekto len z čírej zvedavosti chcel vidieť kúštik exotiky, prišiel v sobotu 2. júla 2011 pred Dom kultúry na Matičné námestie v Čadci na 5. ročník fantastického podujatia Kubánska noc na Kysuciach.

Po mierne hanblivom začiatku so skvelou zumbou sa ľudia plní očakávaní presunuli do estrádnej sály, kde ich už čakala exotika, kvôli ktorej prišli- stánky s koktailmi, posedenie pod slnečníkmi a hlavne bohatý kultúrny program. V rytme samby a salsy sa vlnili nielen speváci, ale takmer každý, kto si prišiel vychutnať kúsok exotiky na Kysuciach. Napriek tomu, že každú chvíľku vonku dídžej oznamoval presun akcie dnu, na námestí sa vytvárali čoraz väčšie skupinky postávajúcich a čakajúcich. Dočkali sa. Došlo k rozdeleniu akcie, čo bol výborný ťah zo strany organizátora  Jozefa Likavčana a výbornej pripravenosti Hurricane tímu. Námestie ožilo v latinsko-amerických rytmoch a piesok, ktorý sa kvôli tancu priniesol, sa začal napĺňať. Zábava neutíchala do neskorých nočných hodín. Tisíce ľudí sa bavilo, tancovalo, spievalo. Jedna z najlepších akcií Čadčianskeho kultúrneho leta sa vydarila a nám nezostáva nič iné, len sa tešiť na budúci ročník opäť s fantastickým programom. Veľkým pozitívom je, že mesto Čadca ožíva aj vďaka podpore primátora Čadce Milana Guru.

Táto výborná akcia sa konala vďaka hlavnému organizátorovi- Hurricane café and cocktail baru a taktiež vďaka podpore mesta Čadca a KIC Čadca. Poďakovanie patrí Jurajovi Kubaškovi a jeho firme K-store, ktorá prispela k exotickej atmosfére, taktiež veľká vďaka patrí vynikajúcemu zvukárovi Štefanovi Matákovi. Vďaka patrí i všetkým účinkujúcim a samozrejme vám návštevníkom, s vašou podporou a priazňou sa každoročne stáva z Kubánskej noci na Kysuciach čoraz navštevovanejšie a obľúbenejšie podujatie, nielen v Čadci, ale i na celých Kysuciach. 

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk