Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Rozlúčka s letom

Publikované: 24. 09. 2014 09:00

Plagát k podujatiu

To, že Čadčania sa radi zabávajú na Matičnom námestí dokazuje fakt, že akcie, ktoré pripravuje Mesto Čadca, sa tešia obrovskej návštevnosti a popularite. Leto svojim počasím moc ľuďom neprialo, ale napriek tomu sa Čadca chce s tohtoročným leto rozlúčiť.

Vznikla myšlienka, aby sa mohli zabaviť všetky vekové kategórie. Po prvýkrát v Čadci bude podujatie, kde bude „namiešané“ viacero štýlov a druhov hudby. Staršiu generáciu celkom iste osloví známa skupina s názvom DUO RYTMUS z Oslian. Túto skupinu doslova katapultovala TV Šláger medzi najobsadzovanejšie kapely v tomto žánri hudby. Ich vystúpenie začne o 16.30 hod. Trvať bude jednu hodinu.

Po vystúpení DUA RYTMUS sa nám predstaví skvelý a jedinečný klavírny virtuóz a šoumen JOZEF HOLLÝ. V jeho prevedení zaznejú v klavírnom prevedení najznámejšie filmové piesne z titulov, ako napríklad TITANIC, PEARL HARBOR, BATMAN a iné. Zaručene prežijete nesmierne kvalitný zážitok. Vystupovať bude od 17.50 hod taktiež hodinu. Po Jozefovi Hollom vystúpi lokálna kapela, ktorá sa už Čadčanom predstavila viackrát. Konkrétne ide o kapelu POLARIS, ktorej repertoár je zložený z viacerých známych svetových hitov. Vystúpenie Polarisu začne o 19.20 a hrať budú 40 minút.

Predposledným vystupujúcim bude taktiež regionálna kapela, ktorá na námestá v Čadci hrala naposledy pred štyrmi rokmi. Nejde o nikoho iného ako známu skupinu MAD FREQUENCY. Ich vystúpenie bude trvať jednu hodinu a odznejú ich najznámejšie hity. Na pódium sa postavia o 20.30 hod.

Zlatým klincom rozlúčky z letom bude celkom jednoznačne skvelý koncert skupiny INEKAFE. Toto legendárne punk-rockové zoskupenie sa postaví na stage o 22.00 hod. Zahrajú svoje najväčšie a najpopulárnejšie hity. Prekvapením večera bude premiérové podanie novej skladby „Čierno biela“. Táto pieseň je poctou legende Paľovi Demitrovi a nájdete ju na ich novom albume, ktorý vyjde už začiatkom budúceho roku.

Medzi jednotlivými skupinami bude vždy technická prestávka z dôvodu prestavby pódia a zvukovej skúšky. Veríme, že počasie bude prívetivé a spoločne budeme mať možnosť vychutnať si celkom určite nezabudnuteľný zážitok na Matičnom námestí v Čadci.

Samozrejmosťou bude super zvuk a skvelá svetelná šou.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk