Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Skvelý koncert na Matičnom námestí - Revival night

Publikované: 23. 08. 2011 15:22

Vedenie Mesta Čadca nechce ochudobniť Čadčanov o kultúrne akcie, a teda všetci fanúšikovia dobrej hudby sa môžu tešiť na september, ktorý prináša zaujímavé podujatia.

Jedným z takýchto podujatí je prvý revivalový festival v meste Čadca. Noc plnú hviezd - Revival night organizuje Mesto Čadca a KIC - Dom kultúry Čadca dňa 9. septembra 2011 od 19.00 na Matičnom námestí v Čadci. Na pódiu sa predstavia známe kapely ako Team, Kabát, Horkýže slíže a Depeche mode v revivalovom prevedení. V podstate sa môžeme tešiť na štyri samostatné koncerty spojené do jedného veľkého celku. Na tejto skvelej akcii pod holým nebom sa neplatí žiadne vstupné.

TEAM revival

Kto by čakal, že kvalitný revival skupiny TEAM by našiel na Slovensku… sa mýli. Pätica chalanov z Ostravy a okolia v zložení Martin Zrun /gitara, spev/, Martin Petráš /gitara, spev/, Ivoš Hrnčíř /klávesy, spev/, Zdeno Hajdučak /bicie nástroje/, Jan Wojaczek / basgitara/ je už nejaký ten rok známa kvalitným spracovaním velkých hitov Paľa Haberu a skupiny Team. A ešte niečím…neskutočnou podobou frontmanov oboch zoskupeni. Martin Zrun ako by z oka vypadol slávnejšiemu Zlatému slávikovi a skladateľovi Paľovi Haberovi.

www.revival-team.com

Horkýže slíźe revival

Horkýže slíže ako bláznivú crazy kapelku netreba nikomu predstavovať. To, že aj táto štvorica bude mať svoju revivalovú podobu donedávna nikoho ani len nenapadlo. Kúsok za hranicou, vo Frýdlante nad Ostravicí to ale niekomu dlho nedalo spávať a nad touto myšlienkou trávil čoraz viac času. Muzikant telom aj dušou, známy pod prezývkou Vacul, k sebe našiel rovnocenných a hlavne kvalitných parťákov s umeleckými menami Kostel, Wasil, Bloksic a rozbehol úspěšný projekt HORKOU JI SLÍZEJ – HORKÝŽE SLÍŽE Revival.

www.horkoujislizej.wgz.cz

KABÁT revival

KABÁT – česká rocková legenda sa dočkala množstva revivalových spracovaní. Na Kysuciach sa ich už predstavilo niekoľko a zdá sa, že inšpirácia populárnymi Kabátmi je nekonečná. V Čadci sa nám s nesmrteľnými hitmi Teplickej pätice predstaví Revival KABÁT Selection a opäť nás presvedčí, že táto „hospodská muzika“, síce možno pre niekoho jednoduchá a málo pestrá má neuveriteľnú silu. Ruku na srdce, kto z nás si rád nezaspieva hity ako Moderní děvče, Žízeň, Malá dáma, Starej bar… Naživo pod holým nebom , s kvalitnou zvukovou a svetelnou show…Nech žije KABÁT !!!

www.kabatrevivalselection.wgz.cz

DEPECHE MODE revival

Svetová legenda DEPECHE MODE…treba ešte k tomuto niečo dodať? Skupina je niekoľko desaťročí absolútnou stálicou, zárukou kvality a modlou pre milióny fanúšikov po celom svete. Stále sú inšpiráciou pre mladé kapely, ich koncertné turné sú beznádejne vypredané mesiace dopredu. Precíznosťou a zmyslom pre detail sú povestní. Poviete si – kto by si trúfol hrať hity tejto skupiny? Kto má odvahu napodobiť ich koncertnú show, nezameniteľné tanečné kreácie speváka Davea Gahana, jedinečný spôsob komunikácie s publikom? Odpoveď znie: DEPECHE MODE Revival z Ústí nad Labem. V zložení Michal Pošvic, Honza Seibt, Sláva Pošvic to spolu ťahajú už od roku 2000. To by malo byť dostatočnou zárukou kvality a zároveň vyvrcholením Čadčianskej Revivalovej noci. A samozrejme pozvánkou…veď skladby ako Personal jesus, Enjoy the silence či Never let me down again si zaslúžia poriadnu hlasovú podporu. Bude tomu tak aj v Čadci ?

www.dmrevival.com

Billboard Revival

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk