Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Už onedlho odštartuje 7. ročník veľkolepého latino-festivalu- Kubánska noc na Kysuciach

Publikované: 26. 06. 2013 10:07

Známe a populárne podujatie začína už túto sobotu 29. júna v popoludňajších hodinách, kedy si prídu na svoje najmladší návštevníci, ktorí sa určite budú tešiť z divadelného vystúpenia pod názvom Happy ZOO s obrovskými dvojmetrovými postavičkami, ktoré vystúpia krátko po 16-tej hodine. Pre najmenších nebudú chýbať i ďalšie atrakcie v podobe trampolíny, nafukovacieho hradu či maľovanie na tvár.

Osemnásta hodina podvečer bude patriť milovníkom zumby, pozvaní sú všetci, ktorí si chcú spoločne zatancovať a zacvičiť s Máriom Lopézom toto populárne tanečno-hudobné cvičenie. Okrem Mária, svoju tanečnú šou i animácie predvedie aj charizmatický a energický Leon.

V minulom roku prvýkrát prechádzal naším mestom samba sprievod v podaní bubeníckeho orchestra Batatimba, ktorý nebude chýbať ani v tomto roku. Do ulíc vyrazí o 19-tej hodine.

Po slávnostnom otvorení, ktoré je naplánované na 20.00 hod,  podujatie odštartuje  originálna kubánska kapela Teamcuba a ani tento rok nebude chýbať známy kubánsky spevák Eusebio Nicolas Mena.

Všetkých návštevníkov podujatia čaká výnimočný zážitok s hudobnou formáciou Mezcla Orquestra a počas celého večera bude predvádzať tanečnú šou známa tanečná skupina Grupo Caliente.

Zlatým klincom večera bude vystúpenie speváka, ktorý je momentálne „in“ pre široké masy predovšetkým mladých ľudí, Igora Kmeťa.

Atmosféru Kubánskej noci na Kysuciach umocní tradičná piesková pláž, chutné ovocné cocktaily i grilovačka. Zostáva nám len dúfať, že počasie sa umúdri a neprekazí nám jedno z najmasovejších podujatí v našom meste i regióne Kysúc, ktoré navštevuje čoraz viac a viac ľudí i z iných kútov Slovenska, či susedných krajín.

Vstup je zadarmo, všetci ste srdečne vítaní.


Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk