Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Za rozvoj vzdelávania v Čadci si ocenenie prevzalo 18 pedagógov

Publikované: 25. 03. 2013 10:45

V piatok 22. marca sa v Dome kultúry v Čadci konal slávnostný program pri príležitosti Dňa učiteľov, ktorý pripravilo Mesto Čadca. V rámci programu boli udelené ocenenia za rozvoj vzdelávania a obetavú prácu v školstve v meste Čadca 18 zaslúžilým pedagógom materských, základných a základných umeleckých škôl, zriaďovateľom ktorých je Mesto Čadca. Z rúk primátora Ing. Milana Guru a vedúceho odboru školstva Mgr. Mariána Fúrika si ocenenia prevzali: Mgr. Anna Šusteková (ZŠ a MŠ Horelica), Mgr. Jarmila Larišová (ZŠ a MŠ Podzávoz), Mgr. Magdaléna Kocurková, Mgr. Miroslava Pišteková (ZŠ – M. R. Štefánika), Mgr. Anna Bugalová, Mgr. Eva Máčiková (ZŠ – Rázusova), Eva Klieštiková (ZŠ Milošová), Mgr. Danica Takáčová, Mgr. Dáša Byrtusová (ZŠ J. A. Komenského), Anna Liščáková (MŠ – J. Kráľa), Božena Sýkorová (MŠ – Hurbanova), Mgr. Vlasta Pijáková, Mgr. Janka Papíková (MŠ – ul. SNP), Olga Šimašková (ZUŠ J. Potočára), Mgr. Irina Školníková (ZUŠ – M. R. Štefánika), Mgr. Štefan Pakanec, Mgr. Miroslava Mináriková, Janka Gábrišová (t. č. na dôchodku). Po slávnostnom akte oceňovania zabával publikum populárny český herec a zabávač Miroslav Donutil.

Program v úvode obohatili aj členovia DDS EVA hudobnou etudou z predstavenia Na močiari, ktoré  práve v spomínaný deň získali prvenstvo na regionálnej súťažnej prehliadke detského divadla v Oščadnici.

Všetkým oceneným pedagógom a vychovávateľkám ďakujeme za ich dlhoročnú obetavú prácu, k oceneniu srdečne blahoželáme a želáme veľa pracovných i osobných úspechov.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk