Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Čadca otvorila brány svojho novučičkého kúpaliska

Publikované: 07. 07. 2017 16:00

1.7. 2017 sa začali letné prázdniny a v tento deň začalo písať svoju históriu aj Čadčianske letné kúpalisko. Personál sa na túto veľkú udalosť pripravoval už od rána. Presne o desiatej hodine doobeda sa po prvýkrát otvorila brána a prví návštevníci vošli do areálu. Počasie nám príliš neprialo a vonkajšia teplota bola okolo 20 stupňov. Väčšina ľudí sa prišla len poprechádzať po krásnom novom areáli a bazén si len obzerali. Avšak prišli aj takí, ktorí napriek teplote vošli do bazéna. V priebehu dňa sa prišlo okúpať asi päťdesiatka ľudí. Teplota vody bola takmer 28 stupňov. Deti si užívali, najmä detskú časť a šmýkačky. Návštevníci sa vyjadrovali len pozitívne a vyzdvihovali najmä fakt, že konečne máme kúpalisko.  Množstvo návštevníkov zarazil fakt, aký je areál priestranný.

Pán Peter: „ Podľa fotiek vyzeralo kúpalisko maličké, ale keď to vidím na vlastné oči, tak som veľmi príjemne prekvapený. Vôbec to nie je také malé ako som si myslel.“ Súčasťou areálu je aj beach volejbalové ihrisko, tri bufety so sedením a samozrejme šatne, sprchy a sociálne zariadenia. V areáli nechýbajú ani lavičky a koše. Návštevníci majú možnosť zapožičania si lehátok a slnečníkov. Mesto má v pláne areál postupne ešte zatraktívniť ďalšími atrakciami. Návštevníkov budeme o tom priebežne informovať. Čo sa týka počasia najkrajším dňom bola zatiaľ streda 5.7. 2017. V tento deň bolo na kúpalisku najviac ľudí.

Milan Gura: “Som nesmierne hrdý na to, že naše mesto sa stalo oveľa atraktívnejšie aj pre široké okolie a turistov. Verím, že nás čaká veľa pekných slnečných dní, ktoré môžeme spoločne tráviť na čadčianskom kúpalisku.“

Bazén kúpaliska

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk