Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Deň otvorených dverí v Materskom klube

Publikované: 14. 06. 2011 09:46

Dňa 7. júna 2011 sme  otvorili dvere Materského klubu  (MK) všetkým, ktorí mali záujem prísť  a oboznámiť sa s aktivitami MK. Doobeda sme privítali deti z materských škôl, pre ktoré si samotné mamičky so svojimi deťmi pripravili zaujímavý a zábavný program - divadielko „Domček, domček, kto v tebe býva“ s hudobným sprievodom detí zo ZUŠ J.Potočára a detí zo ZUŠ M.R.Štefánika, cvičenie a rôzne hudobno – pohybové hry - opäť v réžii mamičiek z MK. Malí predškoláci na oplátku mamičkám a deťom ponúkli niečo zo svojho hudobného a recitačného talentu. Príjemne strávené dopoludnie sme zakončili návštevou pána primátora, ktorý podporil a zdôraznil dôležitosť MK v Čadci.

Po obedňajšej prestávke bola až do večera k dispozícii herňa v MK. Program pokračoval prednáškou  psychologičky Janky Babuliakovej z Pedagogicko – psychologického centra, v ktorej sa venovala aktuálnym trendom vo výchove detí. Táto téma vyústila do záverečnej  a plodnej diskusie.

Hudobno – tanečný večer bol krásnou bodkou za náročným, no veľmi príjemným dňom. Zaželajme si ešte veľa takýchto úžasných dní v Materskom klube.

Touto cestou chceme poďakovať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili k plynulému a pohodovému priebehu dňa. Najmä mamičkám, ktoré sa zapojili do príprav i samotnej realizácie, CVČ , PPC, KIC  a v neposlednom rade našim drahým deťom, ktoré vydržali a krásne poslúchali celý deň.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk