Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Fantastický Deň detí s ozbrojenými silami SR - 4.jún 2011

Publikované: 08. 06. 2011 09:11

K medzinárodnému sviatku Deň detí pripravili OS SR v spolupráci s Ministerstvom obrany SR a Mestom Čadca zaujímavé prekvapenie a veríme, že i príjemný darček v podobe celodenného pútavého podujatia.

Pri príležitosti tohto výnimočného podujatia navštívili naše mesto i poprední predstavitelia SR- a minister obrany SR Ľubomír Galko a náčelník generálneho štábu OS SR Ľubomír Bulík.

Pri príležitosti tohto výnimočného podujatia navštívili naše mesto i poprední predstavitelia- minister obrany SR Ľubomír Galko a náčelník generálneho štábu OS SR Ľubomír Bulík.

Pri príležitosti tohto výnimočného podujatia navštívili naše mesto i poprední predstavitelia SR- a minister obrany SR Ľubomír Galko a náčelník generálneho štábu OS SR Ľubomír Bulík.

Niekoľko tisíc detských i dospelých návštevníkov malo možnosť vidieť bohatý program pozostávajúci z rôznych ukážok Pozemných síl OS SR, Vojenskej polície, Hasičského a záchranného zboru Čadca, Policajného zboru SR, Vzdušných síl OS SR.

Pestrý program si prišlo pozrieť niekoľkotisíc návštevníkov

Nechýbali ani sprievodné aktivity ako dynamické ukážky odmínovacieho zariadenia Božena, nafukovacie a adrenalínové atrakcie, bungee-jumping, statické ukážky vojenskej techniky a výzbroje, prezentácia Slovenského červeného kríža, prezentácia Odborového zväzu potravinárov SR a mnoho ďalších.

Adrenalínové atrakcie a prelet vrtuľníka

Do pestrého  programu boli zaradené aj kultúrne zložky v podobe vystúpenia mažoretiek Evita a Čadčanky, súboru Kelčovan, divadelného súboru Eva, tanečného súboru Lentilky. Na svoje si prišli aj „milovníci superstaristov“, ktorí určite uvítali vystúpenie Denisa Lacha a Zdenky Prednej.

Sprievodné kultúrne vystúpenia

Súčasťou programu boli aj branno- športové preteky, ktoré absolvovali družstvá žiakov základných škôl spoločne s príslušníkmi OS SR. Najlepšie družstvá samozrejme neodišli bez gratulácií a odmeny. Absolútnym víťazom bolo súťažné družstvo  žiakov ZŠ Rázusova.

Odovzdávanie cien víťazom preteku

Na futbalovom ihrisku prebiehal futbalový zápas medzi tímom ministra obrany SR, ktorý hral proti „legionárom“ z Čadce. Ani minister v útoku nezabránil výhre Čadčanov v pomere 5:3.

Futbalový zápas

Celému programu podujatia predchádzali náročné a niekedy až vyčerpávajúce prípravy zo strany všetkých členov organizačného výboru-  predstaviteľov a zamestnancov Mesta Čadca a príslušníkov OS SR, vďaka ktorým vzišlo jedno nádherné, výnimočné a úžasné podujatie.

Mesto Čadca plánuje i naďalej organizovať obdobné podujatia a vytvárať pozitívne zázemie na ich realizáciu. Ďakujeme všetkým návštevníkom a priaznivcom za šírenie nespočetného množstva pozitívnych ohlasov o akcii Deň detí s OS SR 2011 a veríme, že sa nám aj vďaka vašej priazni bude naďalej dariť realizovať rôzne zaujímavé podujatia.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk