Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Kam s deťmi na Kysuciach počas leta?

Publikované: 19. 06. 2018 13:00

Prázdniny sa blížia a vy už hľadáte program pre svoje deti či vnúčatá? 15. júna 2018 štartuje už tretí ročník obľúbeného letného projektu Organizácie cestovného ruchu Kysuce s názvom "Kysuce sú pre rodiny súce". Môj kysucký cestopisník opäť ponúka inšpiráciu na aktívne trávenie voľného času pre celú rodinu.

Ilustračný obrázok

A nielen to. Ako po minulé roky, aj tentokrát môžete vyhrať pekné ceny. Ako na to?

  1. V partnerských miestach si vyzdvihnite "Môj kysucký cestopisník". Cestopisník je k dispozícii zdarma.
  2. Naplánujte si výlet na miesta z cestopisníka, ktoré chcete navštíviť. Tie sú zaradené do troch oblastí: prechádzky lesnými chodníčkami; kultúra, objavovanie a poznávanie histórie; zážitok, zábava, šport a hra.
  3. Na mieste si vypýtajte nálepku zvieratka, ktorá prináleží danej lokalite. Na niektorých je potrebné sa odfotografovať (mobilom, fotoaparátom). Nálepku dostanete v informačných centrách v Čadci, Turzovke a v Oščadnici po preukázaní sa fotografiou z danej lokality (fotografie nie je potrebné tlačiť).
  4. Ak chcete byť zaradení do žrebovania o pekné ceny, nazbierajte minimálne 5 nálepiek (z 26 možných). V informačných centrách dostanete za 5 nálepiek aj malý darček.
  5. Nálepky je možné zbierať počas celého roka, ale súťaž trvá od 15. 6. do 15. 9. 2018.
  6. Ceny do súťaže: 1. Turistický stan pre dve osoby - 2. Juniorský batoh - 3. Detský batoh - 4.-5. Pikniková deka - 6. Badmintonová sada - 7. Detská hra - 8. Nerezová termoska - 9 - 10. Detská fľaša na pitie.
  7. BONUSOVÁ SÚŤAŽ: Nakreslite obrázok z výletu po Kysuciach ľubovoľnou technikou, zo zadnej strany napíšte miesto, ktoré je na obrázku a odovzdajte ho v informačných centrách v Turzovke, v Čadci alebo v Oščadnici. Ak nemáte maliarsky talent, môžete urobiť zo svojho výletu aj peknú fotku. Tú pošlite na e-mailovú adresu riaditelka@regionkysuce.sk. Najkrajšie fotografie a kresby budú vyhodnotené a odmenené. Všetky maľby/kresby a fotografie budú zverejnené na stránke www.regionkysuce.sk a Facebook stránke Región Kysuce (v súlade s ochranou osobných údajov po udelení Vášho súhlasu prostredníctvom registračného formulára).

Presvedčte sa sami, že "Kysuce sú pre rodiny súce".

Viac informácií na stránke: https://www.regionkysuce.sk/sk/

Prílohy na stiahnutie

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk