Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Každý deň budú vraj Vianoce

Publikované: 08. 12. 2015 09:00

Čadca ožíva vianočnou atmosférou. Séria podujatí ako privítanie sv. Mikuláša v meste, vianočný jarmok, koledy, betlehem, koncerty príjemne vyplnia adventné obdobie a navodia tú správnu predvianočnú atmosféru.

Úžasná atmosféra, čaro a vôňa Vianoc na Palárikovom námestí!

To všetko prinášajú vianočné trhy na Palárikovom námestí. Na rezbársky skvost  v podobe Betlehemu môžu byť čadčania právom hrdí. Symbolom čadčianskych vianoc je už druhý rok  snehuliak. Radosť a úsmev na tváre detí priniesli okrem snehuliaka  živé ovečky, ktoré dotvárajú rozprávkovú atmosféru tejto výnimočnej chvíle. Vôňa punču, grilovaných špecialít, smiech, koledy, svetielka budú zapĺňať priestor námestíčka každý deň až do 30.12.2015.

Veselé vianočné hody

Vianočný jarmok pred Domom kultúry potrvá v Čadci od 10. - 11. decembra a nakúpiť môžete originálne remeselnícke výrobky z keramiky, skla, kože či dreva. Chutné zabíjačkové špeciality, jedlo a voňavý punč ponúknu stánky počas týchto dvoch dní. Príďte si aj vy užiť vianočný jarmok, nenapodobiteľnú atmosféru vianočných trhov s vôňou punču, medovníčkov a mnohými stánkami, ktoré pritiahnu vašu pozornosť rôznym tovarom a darčekmi.

Ing. Milan Gura:“ V tomto elektrizujúcom čase chceme iste všetci zažiť čo najviac krásnych momentov. Vianoce vnímam ako najkrajšie a najemotívnejšie sviatky roka. Sviatky pokoja, lásky, stretávania sa priateľov, známych Sviatočnú atmosféru bude počas celého decembra umocňovať v rámci 25. ročníka Kysuckých vianoc aj množstvo koncertov, výstav, divadelných a folklórnych predstavení či neodmysliteľné vianočné trhy.  Som nesmierne rád a aj patrične hrdý na to, že sa nám posledné roky darí túto neskutočnú a jedinečnú atmosféru preniesť z domácností, do ulíc a verejných priestranstiev nášho mesta. Verím, že  tomu tak bude aj tento rok a potešíme, spríjemníme predvianočný i vianočný čas občanov Čadce a jej hostí“

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk