Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Mikuláš zavítal do Viacúčelového zariadenia pre seniorov v Čadci

Publikované: 13. 12. 2017 15:00

Blížiace Vianoce priniesli klientom Viacúčelového zariadenia veľa radosti a príjemných okamihov. Najskôr to boli bežné aktivity ako predvianočná príprava formou pečenia oplátkov, tvorba vianočných pozdravov, vianočnej výzdoby, neskôr to bolo aj zopár prekvapení.

Najočakávanejším z nich bola Mikulášska besiedka vo večerných hodinách za účasti zaujímavých osobností, najmä pána primátora Ing. Milana Guru, ktorý spoločne s Mikulášom každoročne navštívi v tomto období seniorov zariadenia a zaujíma sa o ich potreby a trápenia. Vzájomné chápanie a záujem zo strany pána primátora bolo prejavené aj tým, že zakúpil pre aktivity klientov elektrickú pec na pečenie koláčikov. Aj na tomto stretnutí mohli klienti a hostia ochutnať jablkové štrúdle pečené na tomto darovanom elektrospotrebiči.

Potešením bola účasť poslanca mestského zastupiteľstva Vladimíra Malíka, ktorý sa zaslúžil o zorganizovanie vystúpenia folklórnej skupiny z obce Korňa s umeleckým názvom „Nevädza“. Súčasne so súborom navštívil zariadenie starosta obce Korňa, Štefan Belko, ktorý si uctil klientov návštevou v tradičnom kroji svojej obce. Umelecký súbor vytvoril tradičnú predvianočnú atmosféru a klienti zariadenia prežili hlboký kultúrny a emocionálny zážitok.

Večerné podujatie plné svetiel, vône ihličia a punču s ozvenou krásnych kolied a vinšov sa rozliehali v celej budove zariadenia. Dojatie a šťastie boli emócie, ktoré naplnili každého klienta množstvom pozitívnej energie a predvianočnej radosti.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk