Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Október – mesiac úcty k starším v meste Čadca

Publikované: 29. 10. 2018 08:00

Mesiac október patril seniorom. V tomto mesiaci Mesto Čadca pripravilo pre seniorov bohatý program.

Už tradičná Senior párty prilákala členov Jednoty dôchodcov v Čadci. Takmer 250 seniorov sa zišlo v Dome kultúry, kde seniorov potešili hudobné šlágre a bohatá tombola.

Primátor v rámci mesiaca zavítal aj medzi seniorov, ktorí sú klientmi domovov dôchodcov na pôde nášho mesta. Neprišiel naprázdno a odovzdal darčeky, ktoré vybralo vedenie a zamestnanci jednotlivých domovov pre skvalitnenie pobytu seniorov.

Vedenie mesta nezabudlo ani na zábavu. Pozvalo seniorov mesta na Šláger parádu, kde sa v dvojhodinovom programe predstavili interpreti Martin Jakubec, Božanka a Robo Kazík známe šlágre.

Posledné októbrové dni patrili stretnutiu Čadčanov, ktorí oslávili okrúhle životné jubileum. Slávnostné stretnutie otvoril príhovorom primátor mesta Čadca Ing. Milan Gura, ktorý našim spoluobčanom i osobne zablahoželal a do ďalších rokov im poprial pevné zdravie, pohodu a porozumenie v kruhu svojich rodín.

Ing. Milan Gura: „Seniori, sú tí ktorým záleží na našom meste, ktorí nám častokrát ukazujú, koľko toho vedia urobiť nielen pre seba, svoje okolie, ale aj pre Čadcu. V rámci mesiaca október som sa s Vami naši seniori stretával na viacero kultúrno-spoločenských, ale aj priateľských stretnutí. Rozhovor s vami je pre mňa vždy veľkým zážitkom. Vo svojom programe sa snažím aspoň na chvíľu, ale pravidelne medzi nich zavítať. Milí seniori prajem Vám ešte raz pevné zdravie, veselú myseľ, veľa úsmevu,  elánu a radosti zo života . Prežite ďalšie roky obklopení láskou, úctou a pozornosťou svojich najbližších.“ 

Vedenie mesta Čadca ďakujeme našim seniorom za roky ich prínosu pre naše mesto a prajeme im mnoho ďalších rokov plných radosti, pohody a najmä pevného zdravia.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk