Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Pomáhať deťom je pre nás dôležité!

Publikované: 16. 07. 2015 13:45

OZ Náruč pomáha týraným, zneužívaným a zanedbávaným deťom, týraným ženám a rodinám ohrozeným domácim násilím. Poslanie, ktoré si zaslúži obdiv a rešpekt nás ostatných. Veď pomôcť oslobodiť ženy  od násilia, podporiť rodiny v návrate do normálneho života a navrátiť deťom šťastné detstvo je prioritou ľudskej spoločnosti.

Krízové centrum poskytuje nielen bezplatné poradenstvo, ale aj široká ponuka odborných služieb. Jednou z neoddeliteľných činnosti OZ Náruč v Čadci je už v poradí 7. ročník denného letného tábora pre deti.

Tento rok sa tábora zúčastni 36 detí. Nebudú chýbať dobrovoľníci a mamičky, ktorých úlohou bude pomôcť deťom stráviť krásnych 5 dní prázdnin. Dni plné aktivít, ako tvorivé dielne, kúpanie v sudoch, zvieratká, opekačka, večerné kino, stanovačka a plno krásnych zážitkov na nich čaká už od pondelka 20. Júla.

Tento rok sa medzi dobrovoľníkov pridá aj kancelária primátora mesta Čadca, ktorá pripraví deťom pravú gulášovku a strávi s nimi deň v Sudoparku.

Ing. Milan Gura: „Teší ma záujem a chuť pracovníkov Mestského úradu pomáhať nielen OZ Náruč, ale aj podobným rovnako prospešným organizáciám v našom meste. Tábor každoročne finančne podporujem aj ja ako osoba Milan Gura. Tento rok bude, ale ešte o niečo štedrejší, štvrtková akcia v Kysuckej knižnici v Čadci bola nielen prezentáciou novej knihy autorky Lucii Siposovej, ale mala aj charitatívny význam. Výťažok z predaja kníh poputoval práve spomínanému OZ Náruč.“

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk