Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Primátor sa stretol s deťmi v PTC Náruč Čadca

Publikované: 19. 07. 2012 13:14

V tomto týždni prebieha Denný letný tábor pre deti z PTC Náruč v Čadci. Tábor je určený pre deti z ohrozených rodín a uskutočnil sa vďaka podpore z projektu Žilinského samosprávneho kraja. Pestrý program tábora pozostávajúci z rôznych aktivít v meste Čadca i v iných mestách zorganizovalo Občianske združenie Náruč, ktoré združuje odborníkov a laikov, ktorým leží na srdci osud týraných, zneužívaných a zanedbávaných detí.

Primátor Milan Gura zavítal do PTC Náruč Čadca, ktoré funguje i s podporou Mesta Čadca (zo sponzorských peňazí firmy BCI, a. s. bola venovaná finančná čiastka i OZ Náruč). Všetky deti primátora už radostne očakávali, aby sa mu pochválili, čo všetko stihli zažiť počas tábora- návštevu Sudoparku, Športového areálu Turzovka, chystali sa navštíviť Mestskú krytú plaváreň v Čadci. Deti sa primátora pýtali na rôzne otázky, najviac ich zaujímalo, čo všetko musia urobiť, keby sa v budúcnosti chceli stať primátorom.

O ďalšom programe tábora na nadchádzajúce dni informovala pani Jarka Majáková, ktorá prezradila, že deti ešte čaká napríklad návšteva Vojenských kasárni v Martine, či Kysuckej galérie v Oščadnici.

Deťom prajeme krásne a radostné dni prežité v tábore, nové priateľstvá a samé príjemné zážitky, ktoré si odnesú domov vo svojich srdiečkach.

Veľká vďaka patrí dobrovoľníkom, ktorí pomáhajú v Dennom letnom tábore:

  • Zuzana Dočárová
  • Michal Prívara
  • Gabriel Horos
  • Jaroslava Veselá
  • Mária Krupíková
  • Mária Kullová
  • Ladislav Kulla
Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk