Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Stružielčatá rozdávali radosť

Publikované: 27. 05. 2014 15:45

Keď sa povie Stružielka, zainteresovaní vedia, že za týmto nevšedným menom sa ukrýva takmer 20 rokov vytrvalej, trpezlivej, náročnej ale predovšetkým krásnej a nesmierne zmysluplnej práce so zdravotne postihnutými deťmi. Opätovne sme sa o tom mohli presvedčiť na tradičnom májovom koncerte Stružielčat a ich hostí nazvanom Láska na dlani.

Ing. Milan Gura: „Priateľskú a tvorivú atmosféru som mal tú česť prežiť na koncerte našich Stružielčat. Koncert bol dôkazom, že každý kto za Stružielčatami stál a pomáha im si dokázal, že síce ide o  trpezlivú a náročnú prácu, ale predovšetkým krásnu a nesmierne zmysluplnú prácu so zdravotne postihnutými. Ešte raz chcem poďakovať lektorom, organizátorom koncertu, podporovateľom a hosťom za neopakovateľný zážitok.“

V závere poďakoval manažér Stružielky Ján Ďurica všetkým účinkujúcim, divákom a organizátorom koncertu, partnerom, priateľom a donorom Stružielky. Koncert pripravili Kysucké kultúrne stredisko v Čadci (zriaďovateľ Stružielky) a Kultúrne a informačné centrum mesta Čadca (spoluzriaďovateľ).

Stružielčatá sa chystajú na letný tábor, tak im v mene Mesta Čadca prajeme, nech sa im vydarí a zmysel tábora sa naplní a podarí sa im dostať aspoň na chvíľu mimo každodenného stereotypu a ocitnú sa po boku všetkých ostatných a sociálny tlak hendikepu aspoň na chvíľu vymizne.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk