Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Marcové uvítanie najmladších obyvateľov do rodiny mesta

Publikované: 27. 03. 2012 14:17

27. marec 2012 bol na Mestskom úrade v Čadci slávnostný. Uskutočnilo sa v poradí už druhé tohtoročné uvítanie najmladších obyvateľov do rodiny mesta. Pri tejto milej príležitosti do pamätnej knihy pribudlo ďalších 31 mien detí narodených v mesiacoch január a február 2012:

Lukáš Tatarka, Tomáš Tatarka, Matias Bukovan, Michaela Majchráková, Nela Targošová, Simon Bogdan, Samuel Bartek, Lukáš Blahuta, Tomáš  Padyšák, Diana Jurášová, Milan Mariak, Patrik Varga, Liana Krčmáriková, Branislav Kozák, Kristián Kafún, Diana Haľamová, Sofia Capeková, Michaela Anna Bukovanová, Simona Liščáková, Soňa Staškovanová, Terézia Mihová, Timotej Varšavik, Timotej Krkoška, Michal Mozoľ, Barbora Holazová, Laura Ligačová, Nela Luptovcová, Timotej Gavlas, Slávka Goneková, Bruno Byrtus, Katarína Klimeková.

Primátor mesta Milan Gura vo svojom príhovore zablahoželal prítomným rodičom: „Okamih, kedy malý človiečik prichádza na svet je jedinečný a nenahraditeľný. Jedinečné sú aj všetky jeho ďalšie chvíle, dni a roky, pretože každé dieťa je originálne a výnimočné.  Spoločne s vami dnes prežívame vzácne chvíle, preto mi dovoľte, aby som vám aj pri tejto slávnostnej príležitosti, kedy vítame vaše deti do veľkej rodiny obyvateľov mesta Čadca, zablahoželal k ich narodeniu a našim najmenším a najmilším spoluobčanom poprial  najmä veľa lásky a žičlivosti od všetkých príbuzných, blízkych a priateľov. Nech vás na plavbe životom sprevádzajú hrejivé slnečné lúče a veje len priaznivý a životodarný vietor. Nech sú vaši rodičia pre vás kompasom, vďaka ktorému nikdy nestratíte ten správny smer.“  Následne si prítomní z jeho rúk prevzali Pamätný list, milý darček a samozrejme kvety. V kultúrnom programe sa predstavili deti z MŠ Janka Kráľa a zo ZUŠ Jozefa Potočára.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk