Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Vandali opäť v akcii

Publikované: 13. 07. 2015 10:00

Po víkendoch je už pravidlom, že „silní“ chlapci z barov a krčiem ničia pri svojom návrate domov všetko, čo im príde do cesty. Rozkopávajú smetné koše, ničia mestský mobiliár. Čadca pripomína v pondelok ráno na mnohých miestach smetisko. „Drsní“ mladíci by si mali uvedomiť jedno. Ničia spoločný majetok na ktorí sa skladáme všetci. Ak nie oni, tak ich rodičia platia dane. A potom mnohí kričia aký neporiadok je v meste. Ale kto je za ten neporiadok zodpovedný. My všetci. Nezodpovední fajčiari, ktorí ohorky hádžu na zem. Rodičia, ktorých dieťa po rozbalení cukríka, žuvačky odhodí papierik namiesto do koša opäť na zem. Podgurážená mládež pre ktorú je mestský majetok, smetné koše nepriateľom, ktorého treba zničiť.

Dnes pri ceste do práce som si na Podzávoze pri škole opäť všimol, ako už viackrát v pondelok ráno rozbitý a vysypaný kôš, prevrátený kontajner na staré oblečenie. Samozrejme poslal som tam hneď pracovníkov MPS, aby daný neporiadok odstránili. Dokedy sa ale budeme nemo pozerať na pár grázlov, ktorí robia z nášho mesta smetisko? Dokedy tu bude niekto robiť sluhu a upratovať po opitých, možno nadrogovaných frajeroch?

Opätovne, ako už viackrát chcem požiadať všetkých, ktorí sú svedkom takýchto výtržností, aby sa nebáli a oznámili to polícií, odfotili týchto frajeroch.

Peter Lariš, riaditeľ MPS Čadca

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk