Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Vydarený tábor Mesta Čadca pre deti v hmotnej núdzi

Publikované: 30. 08. 2011 11:31

Mesto Čadca v dňoch 15.8. – 19.8. 2011 usporiadalo „Denný týždenný tábor pre deti v hmotnej núdzi“.  Tábora sa zúčastnilo 26 detí z rodín v hmotnej núdzi v meste Čadca. Pripravený bol bohatý kultúrny, športový a vzdelávací program. Pre deti bola  zabezpečená  celodenná stravu a pitný režim. Navštívili detské ihrisko v Turzovke, v Oščadnici – Rači strávili deň na atrakciách- bobovej dráhe, či trampolíne. Veľký zážitok mali z návštevy Oravského Podzámku a plavby loďou po Oravskej priehrade. Posledný deň sa venovali v spolupráci s Mestskou políciou rôznym súťažiam. Najlepší ocenení získali hodnotné vecné dary. Prvou cenou bol horský bicykel, druhou a treťou cenou bolo rádio s prehrávačom. Tieto ceny do súťaží venovala firma JOKO a syn, ktorá finančne zabezpečila taktiež pre všetky deti v tábore vaky naplnené školskými potrebami a občerstvenie k súťažiam.

Tento projekt sa uskutočnil aj s podporou ďalších podnikateľských subjektov v meste Čadca, ako sú Kysucké pekárne, ktoré denne vozili čerstvé pečivo pre všetky deti a tiež ho čiastočne sponzorovali, COOP Jednota Čadca, ktorá poskytla vody, džúsy a sladké pečivo pre deti, Reštaurácia DEL Nicky pripravovala denne obedy za symbolickú cenu a finančnou čiastkou prispeli i ďalšie firmy- METALCOM, s.r.o., BISTRO Majchrák, B.S.A.S., s.r.o., M & H Slovensko, s.r.o., EDO Trade, JUDr. Mozolíková A., Mgr. Mozolík M., E. STA, s.r.o.

Mesto Čadca aj v mene zúčastnených detí srdečne  ďakuje všetkým, ktorí vecnou alebo finančnou čiastkou prispeli k vydarenému priebehu tohto projektu.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk