FK Čadca - nevydarená domáca rozlúčka

Publikované: 12. 06. 2012 14:25

Muži A

27. kolo FK Čadca – Baník Kalinovo 1:2 (1:1)

Na rýchly gól Gončára odpovedal Baník až príliš rýchlo a pre psychickú pohodu Čadčanov nemilosrdne. Druhoplčasové nadýchnutie sa k tlaku vydržalo 20 minút. Kalinovo malo k trom bodom bližšie. Čadca ukončí sezónu 2011/2012 v nedeľu v Ďanovej. Viac na www.fkcadca.sk

Program

Záverečné 28. kolo: 17.6. Ďanová - FK Čadca (29. a 30. kolo sa predohrávalo)

Mládež - starší dorast U19 nedal šancu Kysučanom

U19 v derby podala najmä v prvom polčase výborný výkon a Kysucké Nové Mesto jednoznačne prevýšila. Mladší dorast prišiel o víťazstvo tesne pred koncom. Výborný záver ligy potvrdili starší žiaci U15, keď vyhrali aj v Mikuláši. O rok mladší chalani na body na Liptove nedosiahli. Mladší žiaci U13 podľahli v rovnom a dramatickom boji Mikulášu, strelecký recept na súpera nenašla U12. Prípravky si v dohrávke zahrali na hlavnom ihrisku s Kubínčanmi. Chlapci z U10 trošku smolne ale s veľkou vôľou neúspešne dobýjali súperovu bránu. K uzavretiu úspešnej mládežníckej sezóny chýbajú už len zápas dorasteneckej dvojičky U19 a U17 vo V. Krtíši.

Družstvá v Čadci

• III. liga st. a ml. dorast U19 a U17 27. kolo: Čadca – KNM 5:1 Padyšák 2, Jarabica, D. Michalina, Čanecký; Čadca – KNM 2:2 Cudrák, Dodba
  • I. liga st. žiaci U15 a U14 26. kolo: L. Mikuláš – Čadca 1:3 Hložný, Poláček, Zimka; L. Mikuláš – Čadca 2:0
  • I. liga ml. žiaci U13 a U12 26. kolo: Čadca – L. Mikuláš 1:3 Staník; Čadca – L. Mikuláš 0:4
  • Liga prípraviek U11, U10 a U9 dohrávka: Čadca – D. Kubín U11 hostia nepricestovali; U10 4:5 Kopásek 2, Kubica, Bocko; U9 4:9 Delinčák 3, Chovanec