FK Čadca - zaslúžené vysoké víťazstvo

Publikované: 19. 06. 2012 15:00

Muži A

Ďanová – FK Čadca 1:4 (1:2)

Čadca vrátila Ďanovej "požičané", rovnakou mincou oplatila porážku z posledného jesenného kola a do letnej prestávky vstupuje s lepšími pocitmi ako nedeľňajší súper. A tím skončil celkovo na 11. mieste, škoda nevyrovnaných výkonov, neospravedlniteľnej prehry napr. s L. Lúčkou, a ďalších zaváhaní. V každom prípade, seniorský tím môže mať v budúcej sezóne vyššie ambície. Viac na www.fkcadca.sk

Mládež - kvalitná jar a pekné umiestnenia

Futbalovému klubu Čadca slúži ku cti, že vedie celkovo 10 mládežníckych družstiev a treba povedať, že tie, ktoré sú v súťažiach, kde sa rátajú výsledky, všetky skončili na vrchných tabuľkových priečkach! St. dorast U19 vyhral pod vedením Petra Papuoška v závere 6 duelov v rade, naposledy v Krtíši a po jeseni trinásta U19 skončila napokon šiesta. Tradične dobré miesto získala U17, do budúcnosti sú veľmi sľubné a cenné výsledky st. žiakov U15 a U14, keď nad nimi skončili už len rovesníci z klubov ako Žilina, B. Bystrica či Ružomberok. Dobre sekundovala U13, ktorá ešte nemala tabuľku, no tá pomyselná kopíruje miesta starších žiakov. U12 má na to, aby šla hore. Vďačná je účasť najmenších v trojičkovej lige prípraviek. Na úspešnej jari sa naisto prejavil okrem iného aj zimný tréningový proces vo futbalovej aréne v Korni.

Družstvá v Čadci

• III. liga st. dorast U19 a U17 Veľký Krtíš – FK Čadca 0:2 J. Hlava, Padyšák; V. Krtíš – FK Čadca 2:3 Grupáč 2, Korček. Umiestnenie: U19 – 6. miesto, U17 – 4. miesto
  • I. liga st. žiaci U15 a U14. Umiestnenie: U15 – 5. miesto; U14 – 4. miesto