Súhlasím

FK Čadca - zaslúžený trojbodový triumf

Publikované: 12. 10. 2012 15:00

Muži A

10. kolo 6.10. FK Čadca – MFK Nová Baňa 2:0 (1:0) Pod siedme jesenné víťazstvo sa gólovo podpísal Jarabicov prehľad v zakončení a Kubicova ľavačka. Priaznivcom sa na tabuľku pozerá viac ako dobre, povzbudzujúce do dvoch duelov u súperov je aj konto bodov v tabuľke pravdy. Viac na www.fkcadca.sk

Program

Regionálne majstrovstvo má na programe záverečné tri kolá, Čadca v najbližších dvoch cestuje von.

• 11. kolo 13.10. FK Pohronie ŽH/DŽ – FK Čadca
  • 12. kolo 20.10. MFK B. Bystrica – FK Čadca

Mládež - bodovali dorastenci, žiaci nedali šancu Bytči

V Žiari nad Hronom hráva klub, ktorý sa „spojil“ s Dolnou Ždaňou a nesie názov FK Pohronie. Naši dorastenci aj u tohto súpera bodovali a odniesli si 4 body. Ligoví starší žiaci nedali najmenšiu šancu Bytčanom. Skóre mohlo byť vyššie rozhodca „pomohol“ hosťom skrátením druhých polčasov... Mladší žiaci dokázali držať krok s Martinčanmi vždy len polčas, U13 druhý a U12 prvý. Trojička prípraviek mala pred záverečným dvojkolom voľný žreb..