Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Plaváreň opäť rozšírila služby. Príďte si zahrať beach volejbal.

Publikované: 15. 08. 2014 14:00

Voda, plážový volejbal, ale aj futbal, bedminton či ringo...

Čadčianska plaváreň ponúka od augusta ďalšie športové vyžitie. Plážový volejbal alebo jednoducho populárny „beach“, získal v Čadci ďalší priestor. Tí, ktorí využívate služby čadčianskej plavárne, ste si určite všimli, že vedľa letnej terasy vyrástlo nové športovisko!

Spojenie piesok – voda – slnko

Plocha je ideálna nielen pre deti a mládež – takmer nulové riziko, pády a skoky do mäkkého špeciálneho piesku, nehrá sa na nej len volejbal, skúsiť môžete bedminton či rôzne formy malého futbalu a nenáročné ringo (populárna hra pre deti i dospelých – prehadzovanie krúžku ponad  sieť s jednoduchými pravidlami. Čo je super, športovanie v piesku sa dá spojiť s využitím bazéna a letnej terasy!

Ideálne miesto pre šport a relax v našom meste

Vyberte a skombinujte si rôzne športy podľa nálady a chuti, pretože keď zavítate na mestskú plaváreň, môžete si vybrať: bazén, letnú terasu, beh na neďalekom šeríkovom okruhu, posilňovňu, soláriu, plážové ihrisko a nakoniec zregenerovať v saune či na masáži – ideálny priestor pre šport a relax v našom meste.

Otváracia sezóna pre vás – voľný vstup

Mestská plaváreň a MPS Čadca, prevádzkovateľ, chcú v prvej sezóne plochu čo najviac spopularizovať, dostať do povedomia obyvateľov nášho mesta. Ak chcete prísť hrať, stačí si len telefonicky objednať termín, informovať sa, prípadne zastaviť sa v pokladni. Vstup je voľný, návštevníci však musia rešpektovať pokyny správcu a po ukončení hry plochu upraviť. Voľný vstup na ihrisko majú aj zákazníci s platným lístkom na terasu, samozrejme, za predpokladu, že nie je práve obsadené. K dispozícii na zapožičania sú beach lopty na volejbal i futbal, bedmintonové rakety, ringo krúžky, prenosné bránky. Vstup na ihrisko sa hlási v pokladni na plavárni. Plážová sezóna potrvá do 15. septembra, resp. pokiaľ počasie dovolí.

Info: 0918993080, info@plavarencadca.sk, www.plavarencadca.sk

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk