Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

SPORTIKA Štefanský pohár XXII. ročník

Publikované: 25. 12. 2017 13:00

Memoriál M. Piteľa XVIII. roč.

exhibičný halový futbalový turnaj
Mestská športová hala na Ulici A. Hlinku (Pratex)
štvrtok 28. december 2017, 9.00 – 20.00 hod.

Vianočný športový darček aj Lukášom Adamcom a Marcelom Merčiakom

Garantujeme vám jeden vydarený deň v spoločnosti priateľov, známych, čas naplnený kvalitným športom, ale aj výbornou zábavou. Stretnutia nielen s futbalovými osobnosťami, krásne ceny v tombole, spevácke vystúpenia, občerstvenie. Vo štvrtok 28. decembra v hale Pratex Čadca vám to ponúkneme všetko na jednom mieste a v atraktívnom prevedení. Zaspieva ja Lukáš Adamec a turnajom budú slovom sprevádzať Marcel Merčiak a Ľuboš Hlavena.

Výborný futbal

Síce pod strechou staručkej a skromnej haly Pratex, ale o to kvalitnejšia plejáda výborných hráčov. Hráči z Fortunaligy, legionári zo zahraničných súťaží, súčasní či bývalí reprezentanti. Desať tímov zostavených na túto akciu si to v systéme 24 zápasov rozdá exhibične a určite aj súťažne o krásny nový putovný pohár.

Nad všetkým je pohoda

Štefanský už má svoju históriu, prešiel si slušnú cestu a v mnohých smeroch je jedinečný, pre mnohých výnimočný. Štefanský je robený s radosťou a pre radosť všetkých zúčastnených. Divácka a hráčska sa určite dostavia. Stačí sa v hale na chvíľu zastaviť, rozhliadnuť a začať si vychutnávať množstvo výnimočných podnetov.

Horúca láska

Len málo víťazov talentových súťaží to potiahlo seriózne a prirodzene ďalej, len málo víťazov Superstar či Talentov zostalo populárnych aj roky po prvom hviezdnom záblesku. Víťaz Česko-Slovenskej superstar (2011) a víťaz hudobno-zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome (2016) Lukáš Adamec je výnimkou potvrdzujúcou spravodlivé pravidlo. Obľúbený spevák, mimochodom vodnopólista, so záľubou v rockovej hudbe a prirodzeným šoumenským talentom nenechá halu chladnou. Práve naopak, bude horúco...

Československý Lev...

SPORTIKA Štefanský pohár – Memoriál M. Piteľa napíše už svoju 22. (18.) kapitolu, tešíme sa aj  na exhibičný odvetný duel internacionálov Kysúc, ktorých ako kapitán privedie Ľubo Faktor,  proti legendám z Československého Leva aj s Tomášom Skuhravým.

FC Barcelona – FC Chelsea, Hamšík, Sagan... a auto na víkend

Jeden z výhercov tomboly po letí Nou Camp na duel Ligy majstrov Barcelona vs. Chelsea. Z haly si budete môcť odniesť dresy Hamšíka, Lobotku, Škriniara ale aj Sagana, auto na víkend, pobyty v bratislavských hoteloch Devín a Gracia, športové potreby, skipasy, vstupenky na kultúrne podujatia, ale aj permanentky MŠK Žilina, AS Trenčín, vstupy do fitnescentier, kávovar a veľa, veľa ďalšieho.

Mládežnícke turnaje U19 a U10 (X. roč.)

Na druhý deň 29. 12. zostane mladým hráčom zázemie seniorskej exhibície, hrať sa bude od 9.00 do 19.00 hod. V 10 dorasteneckých družstvách, ktorých je väčšina takisto zložená len na túto akciu, sa znova rysuje kvalitné zastúpenie. Miniturnaj prípraviek si zahrá aj MŠK Žilina a FK Fotbal Třinec. Turnaje sú už naplnené, prihlásenie už nie je možné.

Trénersky workshop

V minulom roku mal hviezdne obsadenie v podobe prednášok a diskusií Pavla Vrbu, Adriána Guľu, Štefana Tarkoviča a Ľubo Nosického. Aj tento rok sa chystá príťažlivé obsadenie. Sledujte náš FB, dozviete sa viac. Účasť trénerov a verejnosti je na prihlášky a pozvánky, registrovať sa môžete na stefansky.cadca@gmail.com a  0918 993 080.

Sledujte náš FB

Zaujímavosti, kompletný program, ale aj súťaže nájdete na FB stefansky pohar profile a # stefansky pohar.

Plagát k podujatiu

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk