Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

V Čadci sa zíde Vrba s Guľom, Pekarík s Lobotkom, Skuhravý s Kinderom či Merčiak s Hlavenom

Publikované: 27. 12. 2016 08:00

SPORTIKA Štefanský pohár 21. roč.
Memoriál M. Piteľa 17. roč.
Mestská športová hala Pratex Čadca, 28.12. 2016, 9.00 – 20.00 hod.

V stredu 28. decembra sa v Čadci uskutoční 21. pokračovanie populárneho exhibičného futbalového turnaj. Symbolický názov Tretí „futbalový“ sviatok vianočný sedí. Okrem hráčov s reprezentačným kreditom ako Pekarík, Salata, Mucha, Lobotka, Greguš, Haraslín, Ondrej Duda, aj keď ten len ako hosť, a mnohých ďalších divákov pobavia desiatky futbalistov z viacerých ligových klubov zo Slovenska, Čiech, ale aj európskych súťaží. V sprievodnom zápase si na osobnostiach ako Tomáš Skuhravý, František Štambachr, Ladislav Jurkemik, Ľubo Faktor, Vlado Kinder, ale aj Elena Kaliská, Jozef Gönci, Ján Pardavý v dobrom zgustnú moderátori Marcel Merčiak a Ľuboš Hlavena.

Exkluzívny trénerský workshop

Čadčianske podujatie je známe aj vďaka atraktívnemu sprievodnému programu. Tento rok organizátori spoja futbalovú zábavu s trénerským kumštom. Na programe je trénerský workshop s výnimočným obsadením: Pavel Vrba, Adrián Guľa, Ľuboš Nosický a Štefan Tarkovič.

ACT 4 Slovakia, Československý LEV, zlatí medailisti

Návštevníkov čaká síce v maličkej hale, ale o to s lepším servisom, zábava celý deň. Vystúpia víťazky Československo má talent ACT 4 Slovakia, zaspieva Peter Pačut alias Freddy Mercury, pozvánkou je aj bonusový duel Československý Lev vs Legendy Kysúc so zaujímavým obsadením. V hale bude aj profesionálny merač rýchlosti strely k dispozícii pre súťaž hráčov i divákov. Podujatie tradične poctí svojou prítomnosťou prezident SFZ Ján Kováčik, ale tiež Ladislav Borbély, Milan Lešický, Juraj Čurný a mnohé ďalšie nielen športové osobnosti.

Vyhrajte zájazd SSC Neapol – REAL Madrid

V bohatej tombole bude ťahákom all exclusive zájazd na osemfinále Ligy majstrov REAL Madrid – SSC Neapol, originál dres s podpisom od Mareka Hamšíka, dresy ďalších klubov, nevynímajúc ten najcennejší reprezentačný, vstupenky na EURO U21 a hromada ďalších cien.

Registrovaní mládežníci vstup zdarma

Aktívni mladí futbalisti ročník narodenia 2002 a mladší  majú vstup na podujatie grátis. Stačí sa pri vstupe preukázať aktívnym profilom v ISSF, resp. na futbalnet.sk, stačí vám k tomu aj mobil, preukázať sa môžete aj registračným preukazom.

Info: facebook stefanskypohar, 0907 814 153

Fotogaléria z predošlých ročníkov, foto Pavol Špita, Milan Čimbora, Vladimír Adámek

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk