Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Valentínsky beh zdravia

Publikované: 19. 02. 2015 13:00

Sviatok zamilovaných je neodmysliteľne spätý s 14. februárom. V tento deň si zaľúbené páry prejavujú lásku o niečo intenzívnejšie ako zvyčajne. Za pomerne krátky čas sa tento sviatok na Slovensku etabloval a mnohé mestá pri tejto príležitosti organizujú rôzne akcie. Mesto Čadca nebolo výnimkou...

V tento deň Mládežnícky parlament mesta Čadca (ďalej len ,,MPMCA“)  spolu s Jurajom Šeríkom zorganizovali I. ročník Valentínskeho podujatia pre zamilované páry na Šeríkovom okruhu pod názvom ,,Valentínsky beh zdravia“. Páry bez vekového obmedzenia mali za úlohu zabehnúť tri okruhy. Jedinou podmienkou bolo, aby dobehli spoločne. Cieľom podujatia bolo iniciovať mladých k vychádzkam do prírody, k aktívnemu oddychu a zároveň k spestreniu diania v našom meste. Tento deň mnohí považujú za výnimočný, zvlášť tí zamilovaní. Každý pár chce byť v tento deň spolu a vykonávať akúkoľvek činnosť spoločne a preto veríme, že príjemné prostredie Šeríkovho okruhu tomu dopomohlo. Pre každý pár, ktorý sa behu zúčastnil, dostal na pamiatku od pána Šeríka drôtené srdiečko a víťaznému páru daroval drôtenú ružu. Pred behom aj po behu bol k dispozícii čaj a punč, ktorý varil člen MPMCA.

Behu sa zúčastnilo 6 párov s umiestnením.

Ďakujeme spoluorganizátorom: Mestu Čadca, Mestskej plavárni Čadca, MPS Čadca, Jurajovi Šeríkovi. Ďakujeme aj všetkým zúčastneným a veríme, že sa nám podarí zachovať tradíciu tohto behu  a budúci rok sa stretneme ešte vo väčšom počte.

Prílohy na stiahnutie

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk