Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií

Súhlasím

Volejbalistky splnili svoj prvý cieľ

Publikované: 26. 04. 2011 11:11

Staršie žiačky TJ Lokomotíva Čadca splnili svoj prvý cieľ, keď bez prehry vyhrali II. triedu a postúpili do I. triedy. Postup potvrdili v poslednom kole súťaže na ihrisku svojho najväčšieho súperia – Prievidze. Hráčky sa na zápas svedomito pripravovali uvedomujúc si dôležitosť tohto posledného kroku. Do zápasu vstupovali trochu nervózne a s obavou z hlučného prostredia, ktoré vytvárali priaznivci domáceho družstva. Po prvých úspešných útokoch dievčatá zo seba nervozitu striasli. Kvalitným podaním a dobre pripravovanými útokmi tlačili súpera od siete a prakticky mu neumožnili založiť protiútok. So stúpajúcim sebavedomím našich hráčok pribúdali na ich konto ďalšie body.

V oboch zápasoch dievčatá z Čadce vyhrali 3:0 a 3:1, keď o postupujúcom bolo rozhodnuté už po prvom zápase. V obrane na sieti dominovali blokárky kapitánka Lucia Poláčková a Monika Jurišová, v útoku sa presadzovali Andrea Franeková, Mária Ondrejková a Nina Závodská. Úlohy diagonálnej hráčky sa výborne zhostila Natália Ondrašinová. V obrane v poli hrala obetavo v pozícii libera Ingrid Andočová. Na nahrávačskom poste vyčnievali nad súperom obe naše nahrávačky Magdaléna Kováčiková a Dominika Marjaková, ktoré smečiarkam pripravovali nahrávky "do ruky". V druhom zápase nastúpili aj ďalšie hráčky – diagonálna hráčka Andrea Bršťáková a smečiarka Anna Pohančeníková.

Víťazstvo v súťaži bez jedinej prehry bolo dielom celosezónnej prípravy pod vedením trénerov Petra a Eleny Grambličkovcov a Bibány Plešivčákovej.

Foto: trénerka Elena Grambličková, zľava Dominika Marjaková, Natália Ondrašinová, Lucia Poláčková, Ingrid Andočová, Mária Ondrejková, Andrea Franeková, Nina Závodská, Monika Jurišová a Magdaléna Kováčiková. Foto: trénerka Elena Grambličková, zľava Dominika Marjaková, Natália Ondrašinová, Lucia Poláčková, Ingrid Andočová, Mária Ondrejková, Andrea Franeková, Nina Závodská, Monika Jurišová a Magdaléna Kováčiková.

Prezentácia nového matičného námestia

PRIMÁTOR MESTA

KONTAKT

Adresa
Mestský úrad Čadca
Námestie Slobody 30
022 01 Čadca
Slovenská republika
Stránkové hodiny
Pondelok
8.00 - 15.30
Utorok
8.00 - 15.30
Streda
8.00 - 16.30
Štvrtok
nestránkový deň
Piatok
8.00 - 14.30
Telefón a fax
T: +421 41 430 22 12
F: +421 41 430 22 18
sekretariat@mestocadca.sk