Pozvánka na tradičný Beh na Husárik 2014

Šport

Klub Kysuckého maratónu a Mesto Čadca vás pozývajú na 8. ročník tradičného Behu na Husárik, ktorý sa uskutoční v pondelok 17. novembra 2014. Štart je o 11.00 hod. pred Mestským úradom v Čadci (MsÚ), cieľ je v areáli horského hotela Husárik. Prezentácia účastníkov je od 9.00 do 10.30 vo vestibule MsÚ. Trať vedie mierne členitým terénom s prevýšením 290 m a má dĺžku 4 km. Štartovné pre bežcov je 3 eurá, žiaci a študenti stredných škôl sa zúčastňujú preteku bez poplatku. Organizátori ocenia víťazov v 9. kategóriách finančnými i vecnými cenami. Celkový víťaz získa pohár primátora Čadce. V cieli bude vylosovaná aj tombola. Na každého účastníka čaká v cieli chutné občerstvenie. Príďte si zabehať, alebo povzbudiť bežcov a podporiť tak toto krásne športové podujatie v našom meste.

• Hlavní organizátori podujatia: Klub Kysuckého maratónu a Mesto Čadca.
  • Spoluorganizátori podujatia: Mestská polícia Čadca, Mestský podnik služieb v Čadci, Kultúrne a informačné centrum mesta Čadca.
  • Partneri podujatia: Horský hotel Husárik, Autoprofit, s.r.o., LUKRE, s.r.o., Novatech, s.r.o.
  • Prihlášky: Mgr. Milan Pollák, A. Bernoláka 2609, 022 01 Čadca, kontakt: 0905 426 307.