Darček pre korčuliarov od primátora mesta

Šport

Na Kysuce dorazila stará dobrá zima. Nastal čas lyžovania, guľovania, stavania snehuliakov a tiež korčuľovania.

Milovníci korčuľovania sa môžu tešiť na ľadové plochy pod holým nebom aj v našom meste.

Klzíská pod holým nebom

Tohtoročný výsledok je skvelý. Chladné počasie láka vyraziť na ľad. Rybník Milošová či umelo vytvorená ľadová plocha v meste lákajú v týchto dňoch desiatky korčuliarov.

Čadčania, chystajte si korčule!

Neplatí sa žiadne vstupné! Naviac primátor mesta Ing.Milan Gura pripravil počas víkendu (23.-24. január) pre návštevníkov klziska (pri ŠH) brúsenie korčúľ zdarma. A keď športovcom dôjde energia a mráz prejde do kostí môžu sa občerstviť čajom priamo od primátora na klzisku.

Brúsenie korčúľ bude pre verejnosť v sobotu a v nedeľu (23.-24. január) v čase od 14:00 hod. až do doby trvania záujmu.