Plavecký kurz pre deti a mládež. 20 tréningov a 30 hodín na bazéne.

Šport

Jesenná škola plávania pre deti od 5 do 15 rokov, pravidelne v utorok a štvrtok 16.30 – 18.00, od 4. októbra do 8. decembra – bližšie info www.plavarencadca.sk,  0918993080.

Tréningy dvakrát do týždňa až do decembra

Po úspešných letných školách dávame tradične do pozornosti rodičom a deťom jesennú školu plávania, ktorá štartuje 4. októbra a potrvá do 8. decembra a je organizovaná priamo Mestskou plavárňou Čadca. Čaká vás desaťtýždňový výcvik, počas ktorého deti absolvujú 20 tréningov po 1,5 hodiny  + vianočnú rozlúčku v cene bezkonkurenčných 49,- €. Kurz bude prebiehať vždy v utorok a štvrtok od 16.30 do 18.00 hod. Je určený pre úplných začiatočníkov, ale aj tých, ktorí sa chcú zdokonaliť. Účastníci budú rozdelení do viacerých výkonnostných skupín.

Prihlášky a informácie

Priamo v pokladni alebo na čísle 0918993080, alebo mailom info@plavarencadca.sk. Všetky informácie a prihlášky na stiahnutie na stránke www.plavarencadca.sk. Prihlášku stačí poslať mailom alebo odovzdať pokladni.