Prevádzka mestkých MOM na testovanie Covid-19 počas Veľkej noci

Koronavírus

Otestovať sa budete môcť v sobotu v mestských odberových miestach v Čadci

Ak sa chcete otestovať a chrániť tak svojich najbližších aj počas veľkonočných sviatkov, tak sme pre Vás zabezpečili možnosť testovania na sobotu bez nutnosti rezervácie.

Mesto Čadca na posilnenie kapacít otvára už pravidelne počas víkendov vlastné odberové miesta (OM), aby obyvateľom uľahčilo prístup k testovaniu bez čakania.

Mestské OM budú v prevádzke len v sobotu 3. apríla 2021 medzi 8.00 a 17.30 hod. Zoznam 5 lokalít je totožný s predošlými týždňami, všetky OM fungujú bez nutnosti objednávky. Sobota:

• Základná škola s materskou školou, Podzávoz,
  • Základná škola, M. R.Štefánika 2007, 022 01 Čadca,
  • Základná škola, Komenského 752, 022 04 Čadca,
  • Základná škola, Rázusova 2260, 02201 Čadca,
  • Dom kultúry, Matičné námestie 1434, 022 04 Čadca

Zmena platnosti antigénových testoch Vláda rozhodla, že antigénový test urobený od 1. do 4. apríla bude platiť až do 11. apríla, a to aj tam, kde je potrebné sa preukázať najviac sedemdňovým testom.

Zmena platnosti testov je dôsledkom blížiacich sa veľkonočných sviatkov.

Covid automat