Pozvánka na koncert Maroša Banga

OZ Stružielka, Mesto Čadca, Farnosť sv. Bartolomeja Kultúrne a informačné centrum mesta srdečne pozývajú širokú verejnosť na jedinečný koncert charizmatického slovenského speváka Maroša Banga. Koncert sa uskutoční v piatok 2. decembra 2016 o 18.00 hod. po sv. omši v Kostole sv. Bartolomeja Čadci a je súčasťou tradičného cyklu podujatí Kysucké Vianoce v Čadci. Na koncert môže prísť každý, kto má rád dobrú hudbu a chce stráviť príjemný a na zážitky bohatý predvianočný podvečer. Počas koncertu zaznejú krásne vianočné skladby. Vstup na koncert je voľný. Podľa svojej vôle môžete prispieť na činnosť Stružielky.

Nevidomý spevák Maroš Bango patrí už niekoľko rokov k popredným slovenským interpretom. Svojim krásnym a podmanivým hlasom rozdáva radosť a dobrú pohodu všade, kam zavíta.  Má bohatý repertoár vlastných, slovenských i svetových melódií a spoločne so svojou manželkou Alexandrou Bangovou, ktorá ho na koncertoch sprevádza slovom, majú za sebou množstvo koncertov a vystúpení, ktoré pohladia srdce i dušu. Účinkovali v rámci mnohých veľkých charitatívnych projektov doma i v zahraničí, boli hosťami Plesu v opere či na koncertoch Karla Gotta a ďalších známych osobností. Viackrát účinkovali aj v programoch  slovenských televízií. Každoročne pripravujú jedinečné adventné a vianočné koncerty. Nenechajte si ujsť tento jedinečný zážitok.