Pozvánka na prehliadku jedinečných historických vozidiel

Jedinečná Beskyd Relly, ktorej hlavnými organizátormi sú Turzovský veterán klub, Mesto Turzovka a ďalší českí a poľskí partneri už po 19. raz láka priaznivcov a milovníkov motorizmu a dávnych čias, kedy sa po našich cestách preháňali originálne a krásne staré automobily. Desiatky nablýskaných veteránov rôznych svetových značiek a ich posádky z mnohých európskych štátov v dobovom oblečení môžete obdivovať aj v Čadci na Palárikovej ulici v sobotu 30. júla 2016 od 14.00 do 15.00 hod. Do Čadce zavítajú veterány v rámci Slovensko-poľskej etapy, ktorej predchádza etapa Moravská. Tohtoročná víkendová spanilá jazda začína 29. 7. 2016 o 10.00 hod. vo Valašskom Meziříčí a končí v nedeľu 30. 7. o 17.00 hod. v Turzovke. Nenechajte si ujsť tento výnimočný zážitok, príďte sa pokochať krásou a skvelou atmosférou, ktorá vždy sprevádza toto medzinárodné podujatie. Partnerom Beskyd Relly je už po niekoľko rokov aj Mesto Čadca.