Šiesty ročník Revival Night opäť so skvelými interpretmi

Už po šiesty krát otvorí Bartolomejské hodové dni skvelý koncert REVIVAL NIGHT. Od roku 2011, kedy sa uskutočnil prvý ročník, sa teší obrovskej popularite a navštevujú ho tisícky ľudí. S hrdosťou môžeme povedať, že Čadca je jedno z prvých miest, kde odštartoval „boom“ revivalových koncertov. Počas piatich rokov koncertovali v Čadci také esá ako Elán, Team, Horkýže slíže, Depeche mode, Lucie, Kiss, Queen, Kabát, Metallica, Michal David, Dalibor Janda, Guns and roses, Jiří Schellinger a ďalší.

Tento rok mesto pripravilo opäť skvelý mix kapiel a máte sa rozhodne na čo tešiť. Začíname v piatok 26.8.2016 o 19.00 hodine na Matičnom námestí pred Domom kultúry. Tento rok budú vystupovať interpreti – Horkýže slíže, Kabát, Bon Jovi, Metallica. Všetci ste srdečne vítaní.