Pozvánka na galaprogram JUBILEÁ 2018

Mesto Čadca a Dom kultúry v Čadci organizujú slávnostný galaprogram nazvaný JUBILEÁ 2018, v rámci ktorého budú odovzdané ocenenia osobnostiam Čadce za rok 2018. Ocenenia za svoju aktívnu a záslužnú prácu pre naše mesto a región Kysúc v tomto roku získajú Ing. Elena Kováčová, Ing. Anna Zbojanová, Ing. Ján Drobil, MUDr. Vladimír Nehaj, Dpt. Milan Kubjatko, Mgr. Pavol Sedláček a Mgr. Anna Straková in memoriam. Pri príležitosti 20. výročia spolupráce a priateľstva medzi mestami Čadca a Źywiec bude udelené Čestné občianstvo mesta Čadca burmistrovi Źywca Mgr. Ing. Antonimu Szlagorovi.

Galakoncert sa uskutoční 27. októbra 2018 v Dome kultúry v Čadci pod záštitou primátora Ing. Milana Guru. V rámci koncertu, ktorý je súčasťou galaprogramu sa pod vedením dirigenta Karola Kevického predstavia domáce umelecké súbory – Kysucký komorný orchester, Miešaný spevácky zbor Kysuca, cimbalistka Radka Weisháb a umelecké zoskupenie zo Źywca – Beskid SoundProject TRIO v zostave Paulina Duc (soprán), Sebastian Niemczycki (klavír) a Mateusz Biernat (saxofón). Srdečne Vás pozývame. Vstup je voľný.

Plagát k podujatiu