Vratko Rohoň s kapelou Iné Kafe, Dominika Mirgová a Peter Cmorík so svojimi kapelami vás budú baviť na Mestskom kúpalisku v Čadci

Milí priatelia, Čadčianske kultúrne leto pokračuje... Už pár týždňov sme zelení, a to nás veľmi teší, pretože vďaka tomu vás môžeme pozvať na letný unplugget koncert, ktorý sa uskutoční v areáli Mestského kúpaliska v Čadci v sobotu 7. augusta 2021 od 18.00 do 22.00 h. Spievať a baviť vás budú Dominika Mirgová so svojou kapelou, Peter Cmorík band a Vratko Rohoň so skupinou Iné Kafe. Vstupné na koncert je 10 eur. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, na Mestskom kúpalisku a na tel. 0905 142 983.

Upozornenie: V lokalite platí prísny zákaz znečisťovania areálu kúpaliska a vstupu s vlastnými nápojmi. Návštevníci sú povinní dodržiavať platné protiepidemiologické opatrenia a pokyny usporiadateľa. Buďme zodpovední, ohľaduplní a užime si pekný koncertný večer.

Podujatie sa uskutoční len za priaznivého počasia.

Srdečne vás pozývame.

Plagát k podujatiu