Pozvánka na chrámový Veľkonočný koncert

Priaznivcom krásnej hudby a spevu s ľútosťou oznamujeme, že tradičný Veľkonočný chrámový koncert, ktorý sa mal uskutočniť v nedeľu 10. apríla o 16.00 hod. v kostole sv. Bartolomeja v Čadci v podaní MSZ Kysuca,  je z dôvodu onemocnenia viacerých členov zboru zrušený.

Priaznivcov krásnej hudby a spevu pozývame na tradičný Veľkonočný chrámový koncert, ktorý sa uskutoční v nedeľu 10. apríla o 16.00 hod. v kostole sv. Bartolomeja v Čadci. Pod dirigentskou taktovkou Tomáša Vrškového sa predstaví náš domáci umelecký kolektív – Miešaný spevácky zbor Kysuca. V jeho podaní zaznejú jedinečné skladby svetových hudobných majstrov – G. P. da Palestriniho, A. Lottiho, Q. Gaspariniho, A. Makora, D. S. Bortňanského, K. Nystedta.

Garantmi koncertu sú Mesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a Rímsko-katolícka farnosť Čadca – mesto. Vstup je voľný. Príďte medzi nás, podporte oživenie kultúrneho diania v našom meste.