Pozývame vás na slávnostný koncert Kysuckého komorného orchestra a odovzdávanie ocenení Osobnosť Kysúc 2021

Mesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a Kysucká kultúrna nadácia srdečne pozývajú  priaznivcov krásnej hudby na slávnostný koncert spojený s odovzdávaním ocenenia a čestného titulu Osobnosť Kysúc za rok 2021. Koncert, ktorý sa mal pôvodne uskutočniť ako novoročný, sa bude konať v sobotu 14. mája 2022 o 18.00 hod. v Dome kultúry v Čadci. V rámci koncertu budú účinkovať Kysucký komorný orchester a sólistky Michaela Kubištelová  (soprán) a Eva Nováková (soprán). Dirigentská taktovka bude v rukách Karola Kevického a jeho talianskeho kolegu – dirigenta Enrica Volpeho. Vstupné na koncert je 7 eur. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladnici Domu kultúry v Čadci.

Pripravujeme hudobný festival PRO MUSICA NOSTRA

Priaznivcov krásnej hudby pozývame na jedinečný koncert v rámci 4. ročníka hudobného festival PRO MUSICA NOSTRA, ktorý sa uskutoční 17. júna 2022 o 19.00 hod. v kostole sv. Bartolomeja. Predstavia sa vynikajúci slovenskí umelci – klavirista Marián Lapšanský, sólistky Eva Garajová (mezzosoprán), Mária Tajtáková (soprán) a Gustáv Beláček (basbaryton). Vstup je voľný. Garantom koncertu  je Mesto Čadca, Hudobné centrum Bratislava a OZ Naša kultúra.