Presunúť na hlavný obsah

Galéria Čadca pozýva

Kultúra

Galéria Čadca pozýva priaznivcov výtvarného umenia na výstavu EŠTE JEDEN ŽIVOT, ktorá prezentuje výber z bohatej tvorby slovenskej výtvarníčky, rodáčky z Kysúc – zo Staškova, Zuzany Vaňousovej – Kronerovej. V uplynulom roku sme si pripomenuli jej nedožité 100. narodeniny. Garantmi výstavy sú Mesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a Spolok rodákov Jozefa Kronera.

Výstava sa koná v rámci projektu, ktorý podporil Višehrádsky fond. Výstava potrvá do 17. februára 2023. Galéria je otvorená v PO – PIA od 8.00 do 16.00 hod., vstup je voľný. Srdečne vás pozývame.

Pripravujeme

Od 24. februára môžu návštevníci galérie obdivovať v rámci výstavy nazvanej Nájdené symboly originálne diela popredných slovenských umelcov – manželov – maliarky Miliny Zimkovej a sochára Norberta Kelecsényiho.

 

Príspevok na projekt podpory športu poskytnutý v roku 2021. Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie príspevku v rámci programu „Výstavba, rekonštrukcia a modernizácia športovej infraštruktúry“ číslo: 2020/001, vo výške 99 022,38 €, Názov projektu Rekonštrukcia časti strechy športovej haly na Ulici športovcov v Čadci