Najmladšou občiankou nášho mesta sa dnes stala Lenka

Mesto

Dnes, 3. januára 2022 o 1.06 hod. prišla na svet Lenka Slivková ako prvé dieťatko tohto roka z Čadce. Jej rodičia – Dominika a Lukáš žijú v mestskej časti Horelica. Lenka je ich druhým dieťaťom, doma na ňu čaká braček – 5-ročný Tomáško. Dievčatko aj jeho mama sú v poriadku. Obom želáme najmä zdravie a veľa šťastných dní v kruhu rodiny.

Vzhľadom na aktuálne opatrenia v Kysuckej nemocnici v Čadci ani tento rok nie je možná osobná návšteva a stretnutie primátora Milana Guru s prvom Čadčiankou roka a jej mamičkou (ako tomu bývalo po minulé roky).  Darček však máme pripravený a následne ho rodine doručíme.

Prvým tohtoročným dieťatkom narodeným v Kysuckej nemocnici v Čadci sa stala Emka Slobodová z Kysuckého Nového Mesta, ktorá sa narodila 1. januára 2022 o 2.30 hod.

Všetkým novorodeným deťom v roku 2022 a ich rodinám želáme veľa zdravia a lásky.