Čadca zažije bojovú show európskeho charakteru.

Šport

Turnaj v bojových športoch DIAMONDS EXPLOSION III, ktorý sa uskutoční v  meste Čadca 20.9.2013, sa teší veľkej obľube hlavne vďaka domácim bojovníkom. V poradí už tretie pokračovanie má medzinárodné obsadenie.

Turnaj si našiel jasné miesto v kalendári Európskych podujatí.  Hlavný organizátor DIAMOND GYM Žilina a  mesto Čadca má na tento ročník pre fanúšikov bojových športov pripravených  veľa zaujímavých duelov v thajskom boxe, boxe a K1. Tento rok sa tisícové publikum môže tešiť  na 9 profesionálnych duelov. V prvej časti sa predstavia borci z domáceho klubu Patrik Steinberger, Marek Záň a talentovaný Michal Helbich. V boxérskom zápase sa postaví Patrik Glézl proti súperovi z Lučenca Marekovi Pellerovi. V druhej časti bude k videniu 5 profesionálnych zápasov, kde najväčšími ťahákmi budú súboje Michala Šurina z BOX SPORT clubu Čadca, Jána Radenu a Milana Paleša  proti tvrdému borcovi z Rumunska Christianovi Mileovi vo váhe do 71kg. Majster sveta ENFUSION Mirko Cingel zabojuje o víťazstvo s ďalším z rumunuskej stajne Super Combat Razvanom Popescu. V hlavnom zápase večera diváci budú môcť vidieť zápas o majstra sveta federácie WKF podľa pravidiel K1 medzi Tomášom Šenkýrom a obhajcom Titulu Alexandrom Krukom.

Lístky sú v predpredaji na predajných miestach:

• Diamond Gym Žilina – Alexndra Rudnya 21
  • Fight Sport – Národna ulica