Šport

Na hody v sobotu od 16.00 rival z Krásna nad Kysucou, klub získal Mária Pečalku, čítaj viac.

Muži A

Postup v pohári

2. kolo 13.8. ŠK Závažná Poruba – FK Čadca 1:3 (0:1) J. Tlelka, Jarabica, Kubica

V otvorenom zápase sa hostia dostali do pohodlného vedenia, ktoré uhájili, a ak uspejú aj v 3. kole, neurazia žreb - Oravské Veselé vonku, Čadca sa môže tešiť na víťaza duelu Tvrdošín – Košice.

Slabší štart v súťaží

• 1. kolo 2.8. ŠKM Liptovský Hrádok – FK Čadca 3:1 (3:1) Kubica
  • 2. kolo 9.8. FK Čadca – FK 34 Brusno 1:1 (1:1) Zubka
  • 3. kolo 17.8. ŠK Kremnička – FK Čadca 1:0 (1:0)

Na Litove síce chýbali hráči, zápas bol však hrateľný. S Brusnom podala Čadca konsolidovanejší výkon, ale nepremenila ani tie najvyloženejšie šance. Duelu v Kremničke by svedčala via remíza, ale oba tímy podali slabé výkony. Viac na www.fkcadca.sk a www.futbalnet.sk.

Na hody derby s Krásnom

Priaznivcov čaká atraktívny duel, straty v prvých troch kolách budú oboch tlačiť za víťazstvom: III. liga 4. kolo SOBOTA 23.8. o 16.00 FK ČADCA – Tatran Krásno nad Kysucou

Mládež

Výborný štart dorastencov, víťazná Pečalkova premiéra

FK Čadca získal veľkú persónu – kormidla staršieho dorastu U19 sa chopil donedávna výborný hráč, dnes začínajúci tréner Mário Pečalka! Jeho zverencom futbal chutí, tri úvodné zápasy vyhrali! Podobne otvorili súťaž ml. dorast U17. St. žiaci U15 potešili výsledkom s Bytčou. U14 vyhrala, ale sklamala v KNM. Ml. žiaci U13 (r. 2002) boli lepší na Orave aj doma s Bytčou. U12-tka (2003) po prechode z prípraviek zbiera skúsenosti, kolektív musí byť trpezlivý.

• II. liga st. dor. U19 2. kolo: FK Čadca – Kinex Bytča 3:1 (2:0) Šuska 2, Coma
  • II. liga ml. dor. U17 2. kolo: FK Čadca – Bytča 8:0 (5:0) Š. Mitrenga 2, M. Vakula 2, Práznovský, F. Hlava, Klago, Pohančeník
  • II. liga st. d. U19 3. kolo: MFK N. Baňa – FK Čadca 1:4 (0:3) Pijak, D. Kulla, Šuška, Ľuptovec
  • II. liga ml. d. U17 3. kolo:  N. Baňa – FK Čadca 0:6 (0:1) Rokyčák 2, Klago, Mitrenga, Práznovský, Mazanec
  • II. liga st. d. U19 1. kolo: MFK Rimavská Sobota – FK Čadca 0:1 (0:0) D. Kulla
  • II. liga ml. d. U17 1. kolo:  MŠK Rimavská Sobota – FK Čadca 0:0
  • II. liga st. žiaci U15 2. kolo: Oravská Jasenica – FK Čadca 4:1 (2:1) Saček
  • II. liga ml. žiaci U13 2. kolo: O. Jasenica – FK Čadca 1:5 (1:2) S. Gomola 3, Prívara, Kubica
  • II. liga st. žiaci U15 3. kolo: FK Čadca – Kinex Bytča 2:0 (0:0) A. Šplhák, Putyra
  • II. liga ml. ž. U13 3. kolo: FK Čadca – Kinex Bytča 5:3 (4:1) T. Kubica 3, S. Gomola, Plánka