Presunúť na hlavný obsah

FK Čadca - Víťazstvo s Novou Baňou a nešťastný záver

Šport

Muži A

Čadčania po sérii troch kvalitných zápasoch zaznamenali trpkú prehru v derby, no chuť si napravili hneď v stredu v predohrávke proti Bani.

15. kolo predohrávka streda 16.9. FK Čadca – MFK Nová Baňa 1:0 (0:0) Kubica

Dôležitý a náročný duel doviedli domáci do víťazného konca aj napriek tomu, že najmä prvopolčasové šance a tutovka v závere zostali nevyužité.

7. kolo 13.9. Javorník Makov – FK Čadca 4:0 (0:0)

Vzhľadom na priebeh do 70. min. zápas o jednom góle zvládli domáci. Po Šebíkovej tutovke, kedy mohlo byť všetko inak, rozhodol Šmahajčík. Kľúčový bol gól v polovici druhého polčasu zo štandardky. Zápas sa pre hostí „skončil“ po druhom góle, čo domáci využili na ďalšie dva zásahy v posledných minútach. Nie je podstatné, že rozdiel skóre neodzrkadľuje dianie na ihrisku.

V sobotu hostíme FK Pohronie B

8. kolo sobota 19.9. o 15.00 hod. FK Čadca – FK Pohronie Žiar n. H/D. Ždaňa B

Zápas s rezervou druholigového lídra začína už o 15.00 hod. Príďte povzbudiť našich mladých chalanov, ktorí v stredu porazili Novú Baňu a doma chcú znova uspieť.

Nábor do prípraviek

Milí rodičia, chlapci či dievčatá z roč. narodenia 2005 až 2008, začali sa náborové tréningy, kde sa môžete prísť ukázať, doniesť si stačí futbalovú obuv a oblečenie primerané počasiu. Informácie o čase a mieste tréningov sa dozviete na čísle: 0918993080.