Úspech mladých volejbalistiek v Poľsku

Šport

Na prvých hrách Vyšehradskej štvorky, ktoré sa uskutočnili u našich susedov vo Wegierskej Górke v dňoch 19. – 21. septembra 2017 sa zúčastnili športovci v kategórií mladšieho žiactva v minivolejbale, hádzanej a ľahkej atletike. Chlapci a dievčatá z Poľska, Slovenska, Česka a Maďarska bojovali o víťazstvo v jednotlivých športových disciplínach a zároveň aj ako skupina o celkové umiestnenie svojej krajiny. Slovensko a Čadcu reprezentovali mladé volejbalistky z TJ Lokomotíva Čadca. Čadčianky doniesli domov dva krásne poháre pre volejbal, pre Slovensko a pre svoje mesto.

Pohár odovzdali primátorovi mesta

O svoje zážitky sa prišli osobne podeliť aj s primátorom mesta Ing. Milanom Gurom. Návšteva sa niesla v priateľskom duchu a primátor ocenil nielen talent, ale aj dravosť mladých dám.

Úspešným volejbalistkám, ktoré na turnaj v rámci svojich medzinárodných vzťahov vyslalo Mesto Čadca, srdečne blahoželáme k víťazstvu a ďakujeme za vzornú reprezentáciu i šírenie dobrého mena Čadce i Slovenska.

Volejbalistky u primátora