Úprava krytu vozovky na ceste I/11 v km 413,000 – 414,000 v Čadci

Upozornenia

Okresný dopravný inšpektorát OR PZ Čadca oznamuje verejnosti, že od štvrtka 29. apríla do nedele 2. mája alebo v náhradnom termíne od štvrtka 6. mája do nedele 9. mája bude realizovaná úprava krytu vozovky na ceste I/11 v km 413,000 – 414,000 v Čadci.

Ide o dve svetelné križovatky v meste Čadca na ceste I/11 - pri nákupnom centre Kaufland a pri nákupnom centre Tesco. Cestná premávka bude iastočne obmedzená, preto žiadame osobnú motoristickú verejnosť, chodcov, aby rešpektovali všetky pokyny polície a taktiež pokyny náležite poučenými osobami, ktoré budú regulovať cestnú premávku počas trvania prác.

Polícia žiada vodičov, aby v prípade vzniku kolón na ceste I/11 využili miestnu komunikáciu, ktorá vedie mestskými časťami Podzávoz-Špindli-Ševcovci-Bukov. Prípadne i iné trasy.