Voľné pracovné miesta na ZŠ s MŠ Čadca-Horelica

Úradné oznamy

Pozícia: učiteľa/ učiteľku matematiky pre nižšie sekundárne vzdelávanie

Dátum nástupu: 1.9.2016

Požiadavky: ZŠ s MŠ Čadca-Horelica prijme do pracovného pomeru učiteľa/ učiteľku matematiky pre nižšie sekundárne vzdelávanie s termínom nástupu od septembra 2016. Kvalifikačné predpoklady podľa zákona č. 317/2009 z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Žiadosť, profesijný životopis, doklady o vzdelaní a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť na adresu školy: Základná škola s materskou školou, Horelica 429, 02201 Čadca, alebo e-mailom:zshorelica@gmail.com najneskôr do 20. júna 2016. Výberové konanie sa uskutoční 1.7. 2016, záujemcov budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Pozícia: učiteľa/ učiteľku pre primárne vzdelávanie (1.- 4.ročník)

Dátum nástupu: 1.9.2016

Požiadavky: ZŠ s MŠ Čadca-Horelica prijme do pracovného pomeru učiteľa/ učiteľku pre primárne vzdelávanie (1.- 4.ročník) s termínom nástupu od septembra 2016. Kvalifikačné predpoklady podľa zákona č. 317/2009 z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Žiadosť, profesijný životopis, doklady o vzdelaní a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť na adresu školy: Základná škola s materskou školou, Horelica 429, 02201 Čadca, alebo e-mailom: zshorelica@gmail.com najneskôr do 25. augusta 2016.

Pozícia: učiteľa/ učiteľku pre predprimárne vzdelávanie (MŠ)

Dátum nástupu: 1.9.2016

Požiadavky: ZŠ s MŠ Čadca-Horelica prijme do pracovného pomeru učiteľa/ učiteľku pre predprimárne vzdelávanie (MŠ) s termínom nástupu od septembra 2016. Kvalifikačné predpoklady podľa zákona č. 317/2009 z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.